Асоціація Друзі та меценати музею просто неба у м. Ліндлар надала технічну допомогу УДШ

В рамках проєкту «Знання – це сила» (WISSEN IST MACHT)УДШ отримала технічну допомогу з німеччини від Асоціації Друзі та меценати музею просто неба у м. Ліндлар

Українська дистанційна школа отримала технічну допомогу з Німеччини

Асоціація «Друзі та меценати музею просто неба у м. Ліндлар регіону Бергішес Ланд» надала технічну допомогу УДШ!

Наприкінці минулого року Себастян Колєнда - член Асоціації «Друзі та меценати музею просто неба у м. Ліндлар регіону Бергішес Ланд» в рамках проєкту «Знання – це сила» (WISSEN IST MACHT) доставив з Німеччини до Львова гуманітарний вантаж із технічною допомогою, яка допоможе організувати безперебійний якісний навчальний процес для українських школярів.

Завдяки підтримці наших німецьких друзів технічне оснащення Української дистанційної школи поповнилося серверами, 2 потужними ноутбуками, комп’ютерним обладнанням та комплектуючими. Обладнання вже встановлене та використовується в роботі.

Ми також отримали 50 планшетів для наших учнів. Частина планшетів надіслана Новою Поштою адресатам, частину ми передамо особисто в приміщенні Української дистанційної школи – дітям, які зараз перебувають на Львівщині. Фотозвіти неодмінно опублікуємо!

Від імені колективу УДШ, батьків та учнів висловлюємо щиру подяку Асоціації «Друзі та меценати музею просто неба у м. Ліндлар регіону Бергішес Ланд» та особисто:
- Клеменсу КРІГЕРУ, голові Асоціації
- Вернеру ХЮТТУ, керуючому директору Асоціації
- Крісті ЙООСТ, координатору кампанії з надання допомоги «ПОЖЕРТВА ДЛЯ ДІТЕЙ УКРАЇНИ»
- Себастяну КОЛЄНДІ, координатору проєкту «Знання – сила. ІТ-обладнання для Української дистанційної школи Ліндлар – Львів»
- Міхаелю КАМПУ, директору Музею під відкритим небом Крайового об’єднання Рейнланд у м. Ліндлар!

Завдяки вашій допомозі та допомозі усіх, хто долучився до діяльності УДШ, ми зможемо навчити ще більше дітей та зробити це ще більш якісно!
Асоціація Друзі та меценати музею просто неба у м. Ліндлар надала технічну допомогу УДШ https://udsh.info/images/Lindlar/3.jpg#joomlaImage://local-images/Lindlar/3.jpg?width=2048&height=1536 Volodymyr