Запитуйте. Відповідаємо.

Запитуйте. Відповідаємо. Відповіді на типові запитання Українська дистанційна школа УДШ

Як записатися до вас на навчання?

Для того, щоб записати дитину на навчання в Українську дистанційну школу, необхідно подати заявку – кнопку ви знайдете вгорі сайту. Після цього вам на пошту та у месенджер, вказаний при реєстрації, надійде повідомлення з бланком заяви та пакетом документів, які необхідно додати до заяви.

Якщо дитина знаходиться на окупованій території, чи може вона навчатися у вашій школі? Що для цього потрібно?

Так, звісно, ви можете навчатися в УДШ, перебуваючи на окупованій території. Для вас навчання в Українській дистанційній школі – безоплатне. Для зарахування на навчання вам необхідно подати заявку, після чого на вашу скриньку та месенджер, вказаний у реєстраційній формі, надійде лист з бланком заяви та подальшими інструкціями.Щоб отримати доступ до пільгового навчання та документ про освіту державного зразка, необхідно надіслати нам фотокопії документів дитини та одного з батьків – які саме, вам повідомить менеджер.Ви зможете навчатися в Українській дистанційній школі за зручним для себе графіком. Ви матимете доступ до записів уроків та навчальних матеріалів 24/7, тому перебої з інтернетом не стануть на заваді якісному навчанню.

Як відбувається навчання у школі?

Метою створення Української дистанційної школи було надання доступу до якісної освіти усім категоріям школярів, які постраждали через війну в Україні. Наша школа створена для дітей, які через війну мусять вчитися  за незвичайних обставин – перебувають за кордоном або на окупованих територіях, ховаються від обстрілів у зоні бойових дій або їх школи зруйновані.

Разом з тим, в нас можуть навчатися діти з усіх куточків світу. Саме тому ми розробили гнучкий графік навчання - зранку та ввечері, налагоджена постійна комунікація із вчителем, структуровані  покрокові завдання, надано учням доступ до навчальних матеріалів 24/7. Навчання проходить у захищеному середовищі Moodle, "єдина кнопка" доступу до навчальних матеріалів та ресурсів, інтуїтивний інтерфейс. Онлайн уроки проводяться зранку та після обіду. Є запис уроків. Учні працюють з дотриманням санітарних норм!  Діти виконують домашні завдання та практичні роботи.

Всі роботи учня коментуються вчителем.Оцінки та коментарі вчителя відображаються у вашому особистому журналі.Проводиться проміжне та підсумкове оцінювання у форматі тестів.При цьому навантаження на батьків – мінімальне. Дитина навчається самостійно -  усі інструкції та роз’яснення, навчальні матеріали учень отримає на платформі УДШ.В нас навіть кількість оцінок більша, ніж у звичайній середньостатистичній школі.

Чи можна поєднувати навчання у вас з навчанням в іншому освітньому закладі?

Так, можна. Для цього ми передбачили розклад уроків у дві зміни та різні пакети, відповідно до ваших потреб.Уроки у пакетах УНІВЕРСАЛ, УНІВЕРСАЛ ПЛЮС, ВИБІР проводяться у дві зміни. Якщо дитина з певних причин не змогла бути присутньою на уроці, ви завжди зможете переглянути його у записі.Якщо ви плануєте залишитись у школі за місцем реєстрації або навчаєтесь за кордоном, ви можете вивчати в Українській дистанційній школі окремі предмети  за пакетом ВИБІР. Важливо! Щоб отримати в нас документ про освіту державного зразка або навчатися на пільговій формі у  пакеті УНІВЕРСАЛ, необхідно надати нам особову справу дитини та наказ про відрахування з попереднього навчального закладу (українського).

Чи потрібно забирати документи зі своєї школи?

Так, якщо ви плануєте навчатися на пільгових умовах на пакеті Універсал.Так, якщо вам потрібен документ про освіту, виданий Українською дистанційною школою.Якщо ви плануєте поєднувати навчання в нас з навчанням в іншому навчальному закладі України на одному з платних пакетів – забирати документи НЕ ПОТРІБНО.

Яка техніка потрібна для навчання?

Для навчання в Українській дистанційній школі достатньо телефону. Тобто навчатися можна з будь-якого гаджета, у якому є Інтернет.

Задати запитання

Запитуйте. Відповідаємо. https://udsh.info/images/headers/zavi.jpg#joomlaImage://local-images/headers/zavi.jpg?width=850&height=473 Адміністратор