Правила прийому

Якщо ваша дитина не навчалась у нас у навчальному році, або навчалась, але отримала табель в іншій школі та тепер ви вирішили перевести дитину до нас,

Якщо ваша дитина не навчалась у нас у 2021-2022 навчальному році, або навчалась, але отримала табель в іншій школі та тепер ви вирішили перевести дитину до нас, треба її зарахувати на навчання. Для зарахування дитини на навчання в Українську дистанційну школу необхідно виконати кілька кроків: Якщо ви не у Львові:

 1. Написати заяву про зарахування, сфотографувати її та надіслати на е-пошту 
 2. Ми надамо вам довідку про те, що приймаємо дитину у школу і перешлемо її вам.
 3. Довідку треба видрукувати та принести у свою школу, написати заяву і вам віддадуть особову справу дитини.
 4. Тепер вам треба надіслати нам Новою поштою або іншою кур'єрською службою:оригінал заяви про зарахування дитини (написану за шаблоном)
 • особову справу учня/учениці,
 • для учнів, які поступають у 2-9 та 11 клас, табель за попередній клас,
 • для учнів, які поступають у 10-11 клас, свідоцтво про базову середню освіту з додатком,
 • копію свідоцтва про народження або паспорта дитини,
 • копію паспорта з пропискою та ІНН одного з батьків або опікунів.

 Дочекатись повідомлення від нас про отримання документів та зарахування вашої дитини у відповідний клас.

Якщо ви у Львові:

 1. Завітайте до нас, напишіть заяву, принесіть оригінали документів (ми зробимо копії), отримайте довідку про прийом дитини у школу.
 2. Занесіть (перешліть) довідку у школу, де раніше навчалась ваша дитина і заберіть особову справу.
 3. Принесіть особову справу до нас і ми зарахуємо вашу дитину у відповідний клас. 

Кілька але, або якщо...

 • Якщо школи немає, або зв'язок з нею втрачено (на окупованій території, розбомблена, частково зруйнована, ви втратили зв'язок з класним керівником тощо, або школа працює тепер за правилами окупантів і звернення до неї може викликати проблеми, напишіть про це у заяві про прийом на навчання і ми заведемо на вашу дитину нову особову справу. 
 • Ви перебуваєте за кордоном, на окупованій території, в зоні активних бойових дій і не можете зв'язатись зі школою, або переслати документи нам кур'єрською поштою. Зробіть фото документів та перешліть їх нам на е-пошту.

Однак, у заяві зазначте, що за першої нагоди зобов'язуєтесь надати оригінали документів до школи. Якщо у вас склалися інші непередбачувані обставини, що ускладнюють оформлення документів - напишіть нам і ми спробуємо розв'язати проблему разом. І ще одне, якщо ваша дитина закінчила у нас 2021-2022 навчальний рік, отримала табель, однак ви ще не передали нам її особової справи - зробіть це зараз. Документи люблять порядок. Бережіть себе, дітей і будьте впевнені, що

ВСЕ БУДЕ - УКРАЇНА!!!  

Правила прийому https://udsh.info/images/demo/classes/cl-1.jpg#joomlaImage://local-images/demo/classes/cl-1.jpg?width=600&height=388 Адміністратор