Наш колектив

Знайомтесь: педагогічний колектив Української дистанційної школи.

В школі працює майже 90 вчителів різних предметів, які забезпечують викладання усіх обов’язкових предметів та курсів за вибором за Державним стандартом. Можна без перебільшення стверджувати, що це найкращі педагоги Львівщини та інших регіонів України.
Image
Носкова Маргарита Вячеславівна
Директор УДШ
кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та інноваційної освіти, директор центру інноваційних освітніх технологій Національного університету "Львівська політехніка".

«Світ змінюється швидко і якщо ми все ще сидимо і чекаємо старих часів - це омана. Вчитель - це та людина яка зараз працює на майбутнє. Це єдина професія, яка створює якість майбутнього, формуючи свідомість та компетентності майбутнього покоління. І як би пафосно це не звучало, саме від нас, вчителів, залежить яким це майбутнє буде».

«В житті нічого не стається випадково,
В житті нічого не дається без зусиль».
Image
Лисенко Наталя Олександрівна
Вчитель української мови 

кандидат філологічних наук, доцент кафедри фундаментальної та мовної підготовки НФУ м. Харків.
 
«Якщо подивитися на мапу України з результатами опитування щодо мови спілкування, стає зрозумілою залежність: де називали російську – цьогоріч відбувалися найкривавіші бої, певні території і досі під окупацією. Отже, мова – має значення. Це питання безпеки та самоідентифікації нації. Питання майбутнього наших дітей. Ціна, яку сплачує наша країна за можливість вивчати рідну мову, і жертва, що віддає за це, – життя своїх патріотів. Вона не може бути марною!».
 
Image
Крутяк Назарій Олегович
Вчитель інформатики
наставник 7 класу.
 
«Наставник займає не лише проміжну ланку для освітньої діяльності, а й робить все можливе для підтримки як учнів, так і батьків. Це і є моєю головною задачею. Дорослі й діти хочуть бути собою, відкритися перед кимось, поділитися емоціями з іншими: і наставник – це та людина, яка створює всі необхідні умови для цього. Найскладніше зорганізувати учнів для спільної взаємодії у дистанційному форматі».
Image
Левинець Ірина Володимирівна
Вчитель фізичної культури
 
«Однією з найважливіших передумов гармонійності, повноцінного життя, самореалізації особистості є її здоров'я. Недаремно досі не втратило своєї значущості давнє латинське прислів'я «У здоровому тілі здоровий дух». Саме на формування здорової, фізично повноцінної особистості направлені уроки фізкультури.  
Кожна дитина повинна добре знати, що саме вона може впливати на своє здоров’я. А ми, вчителі, повинні допомогти знайти саме той вид рухової діяльності, який приносить задоволення, покращення фізичної форми та морального стану; формувати людину стійку до стресів та впевнену у своїх силах».
Image
Джангобекова Тетяна Анатоліївна
Вчитель зарубіжної літератури
Вчитель року – 2014 (переможниця конкурсу у Львові, Львівській області, 4 місце) всеукраїнського етапу конкурсу)
 
«Немає людини, яка за своє життя не прочитала би жодної книги. Людина знайомиться з мистецтвом художнього слова з маминої колискової, з народних казок. На уроках зарубіжної літератури вивчаються найкращі твори світового письменства – Жуля Верна, Марка Твена, Шекспіра, Сервантеса…

«С початку було слово», і слово це було про загальнолюдську мораль, про правила доброї співпраці і взаємоповаги. Саме осмислення творів художньої літератури наближає людину до ідеалу. Чи наважиться будь-хто зізнатися, що не прагне ідеального? Так, література має великий вплив на окрему особистість, є засобом виховання: від окремої фрази до емоційної культури, від емоційної культури до культури моральних почуттів і моральних відносин. Це – шлях до гармонійного розвитку. Читаючи, дитина безпосередньою спілкується з митцем через його твори, виносить цілісні, глибоко емоційні враження, можливо, осмислює минуле через свої вчинки і прогнозує майбутнє.
Вивчення художньої літератури у школі, зокрема зарубіжної, сприяє виконанню головного завдання середньої освіти – адаптації дитини до сучасного їй життя».
Image
Меклеш Марія Олегівна
Вчитель математики
 
«Без математики в нас не було би мобільних телефонів, комп’ютерів і мікрохвильовок. Не було би радіо. І телебачення. Ми не розібрали б на частинки атом, не розгадали би геном людини, не відправили астронавтів на Місяць.
Весь Всесвіт- це глибока математична річ. Ось така безмежна сила математки!».
Image
Безручка Оксана Андріївна
Вчитель англійської мови
 
«Усі предмети важливі та потрібні. Але іноземна мова дає людині більше можливості себе показати , реалізувати, подорожувати, знайомитися, відкривати світ, розмовляти, складати договори, підвищувати ваші шанси на ринку праці, це робота за комп’ютером, у мережі інтернет, можливість дивитися фільми та слухати музику в оригіналі, тренувати пам’ять.
Англійська відкриває доступ до найкращих університетів світу. Знання іноземних мов – розширює наші горизонти, наші можливості! Англійська – це відмінне хобі!».
Image
Розквас Юлія Володимирівна
Вчитель хімії
Лауреат ІІІ Всеукраїнського інтернет-конкурсу «Учитель року – 2018» за версією науково-популярного природничого журналу «КОЛОСОК»
 
«Не секрет, що після Перемоги, нам українцям потрібно буде розвивати економіку, відновлювати велику кількість заводів, фабрик. Хімія – наука, що є основою будь-якого виробництва. Тому нашим майбутнім спеціалістам у галузі фармацевтики, машинобудування, енергетики і т.д. надзвичайно важливо вивчати даний предмет».
Image
Павлишин Надія Михайлівна
Вчитель німецької мови
Вчитель року у номінації «Німецька мова» 2011 р. (на районному рівні)
 
«Ми працюємо для України і нас об’єднала війна. Коли ти працюєш у звичайній школі роки, знаєш усіх батьків у лице, то тут ми працюємо з дітьми, про яких нічого невідомо. Для мене ще досить щемливим залишаються спогади про те, коли ми виставляли в табелі дітям оцінки навесні… Навпроти прізвища були адреси шкіл - Бучівський район, Бородянка, Авдіївка… Тому я і зараз з якимось трепетним материнським відчуттям ставлюся до цих учнів, а до роботи в УДШ як до першочергового свого завдання».
Image
Грицайко Наталія Олегівна
Вчитель біології
Відзнака за результативну організацію роботи шкільної команди в українсько-шведському проекті «Шкільні Сади Перемоги»
 
«Довгий час навчаючись у школі я вагалася чи будуть корисні мені знання з біології, бо мала сумніви яку освіту здобувати далі. Все ж таки мене дуже цікавила ця наука, тому я вирішили зв'язати своє життя саме з нею й не секунди не пожалкувала. Перед біологічної наукою стоять такі завдання, як: побороти хвороби століття і віруси, створити ефективні вакцини, забезпечити продуктами харчування, виправити генетичні дефекти, перемогти передчасне старіння, зберегти чистоту водойм та прозорість повітря, уберегти грунт від ерозії, а ліси — від знищення.
Біологічні знання — обов’язковий компонент загальнолюдської культури, основа формування наукової картини всього світу».
Image
Грищук Олександра Леонідівна
Вчитель інформатики
 
«Ми живемо в епоху стрімкого розвитку інформаційних технологій. Мати розуміння як правильно шукати, обробляти та використовувати інформацію без порушень авторського права, правильно вибирати засоби для роботи з різними типами даних та вміння працювати з ними, стало невід’ємною частиною нашого життя. Моє завдання, як вчителя, познайомити дітей з різними інформаційними технологіями та навчити використовувати їх для вирішення поставлених завдань».
Image
Мельник Юрій Володимирович
Вчитель інформатики
Директор Бродівської гімназії ім. І. Труша, учитель-методист

«Назва століття в якому живемо – інформаційне. Особистість, яка народжена в цьому столітті має використовувати надані широкі можливості вільно передавати/приймати інформацію і мати миттєвий доступ до знань, вільно володіти сучасними інформаційними технологіями, що було важко або неможливо в попередні епохи розвитку людства. Належне вивчення предмету «Інформатика» забезпечує здобуття основних компетенцій для досягнення цих цілей».
Image
Река Марія Степанівна
Вчитель фізики

«На мою думку, робота вчителя УДШ від роботи у звичайній школі відрізняється насамперед тим, що ми не маємо змоги поспілкуватись вживу з дітьми, а відтак для взаємодії потрібно більше часу. Також на підготовку до дистанційного уроку необхідно затратити більше часу та ресурсів. Але приємним бонусом у двох випадках залишається те, що діти активно виконують завдання, готуються до уроків і завжди мають додаткові питання».
Image
Проць Олена Романівна
Вчитель література (інтегрований курс) та зарубіжної літератури

«Виходячи з умов, у яких сьогодні перебуває Україна, одне з найголовніших завдань – виховання молодого громадянина-патріота своєї держави. Формування полікуртурної особистості, яка живе в цьому мультикультурному світі і  повинна поважати чужу культуру.
Літературний курс має світоглядне, виховне, націєтворче значення. На основі прочитаних художніх творів формується особистісно ціннісне ставлення до людини та оточуючого світу.
Твори літератури покликані відкрити учням шлях до прекрасного, до добра і світла, наповнити їх духом свободи, любов’ю, показати , що добро завжди перемагає зло».
Image
Тупичак Микола Анатолійович
Вчитель хімії
асистент кафедри органічної хімії Львівського національного університету імені Івана Франка, доктор філософії
 
«Кожен з нас є неперевершеним хіміком-синтетиком,  щосекунди в нашому організмі відбувається сотні різноманітних хімічних реакцій, що забезпечують нам можливість бачити, чути, кохати. Озирнувшись навколо, ми не знайдемо жодного куточка де не було б сліду хімії. А скільки можливостей нам дали наукові відкриття з хімії? Без хімії не було б більшості таких звичних для нас речей. Нові матеріали, ефективні ліки ‒ все це завдяки хімії. Щоб краще пізнати себе, щоб краще пізнати світ в якому ми живемо, потрібно вчити хімію».
Image
Денис Марія Ігорівна
Вчитель історії України
 
«Історія – це цікавий та пізнавальний предмет про минуле, який наповнений не тільки нудним переплетінням дат, як дехто вважає, а й розкриває нам цілий величезний світ подій, повчальних історій, історичних особистостей і доль. Історія – це пам'ять, яка не має неважливих сторінок, адже кожне століття, прожите людством, несе в собі повчальний характер.
Саме на помилках своєї країни, усвідомлюючи їх та аналізуючи, ми зможемо запобігти їх повторенню. 
Сьогодні як ніколи, ми розуміємо наскільки важливим для нас є минуле та вивчення історії своєї країни».
Image
Савіцька Надія Петрівна
Вчитель географії
Лауреат VI Всеукраїнського інтернет-конкурсу «Учитель року-2021»
 
«Географія – це в широкому розумінні освіта для життя і про життя.Географія дозволяє нам побачити світ у всьому його різноманітті, вчить нас орієнтуватися в просторі і прокладати свій маршрут не лише на географічній карті, а й у житті,адже сучасна географія охоплює вивчення майже усіх сфер нашого життя. Коли дитина вивчає географію, вона все далі на шляху до того, щоб стати громадянином світу та успішно знайти своє місце у житті з максимальною користю для себе і для планети».
Image
Дзьоба Наталія Юріївна
Вчитель англійської мови
 
«Вчитель повинен любити і передавати свої знання іншим. Нашим дітям потрібна освіта, при вивченні англійської мови дитина швидше починає розуміти та розмовляти рідною, поглиблює знання з граматики як з рідної, так і англійської мови. Дослідження щодо вивчення декількох мов є відмінним способом не тільки розвивати мозкові м’язи, а й будувати нові».
Image
Полянська Марія Романівна 
Вчитель предметів Досліджуємо історію і суспільство, Історія України
 
«Лише знання історії власної батьківщини формує свідомість і національний дух справжнього громадянина та патріота».
Керівниця Української дистанційної школи Маргарита Носкова про те, як створювалася платформа, як працює УДШ, як можна зареєсруватися, і хто навчає дітей.